ציפי בנאי

תוספות שיער

הסיפור שלי

תוספות שיער

תוספות שיער בהתאמה אישית הן פתרון מושלם לנשים הסובלות משיער דליל, נשירה או התקרחות, שמלווים לעיתים, גם בתחושת ביטחון ירודה.

התוספות עשויות שיער טבעי ואיכותי, המיובא מאירופה או דרום אמריקה, מגיעות במגוון רחב של גוונים, אורכים ועיצובים שונים, ומיועדות לנשים המחפשות פתרון לכיסוי קרחות אך גם לאלה המבקשות להתהדר בשיער מלא ושופע.

היתרון של שימוש בשיער אדם טבעי הוא בכך שניתן לעשות איתו כל מה שתחפצי, החל מצביעה ועד סלסול או החלקה.

שזירה בעבודת יד, התאמה על ידי פאנית מוסמכת ובחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר עבור תוספות השיער, יעניקו מראה טבעי ומדויק לכל אחת ואחת. 

טיפול ותחזוקה נכונים, יבטיחו את עמידות התוספת לאורך זמן.

תוספות שיער להסתרת דלילות והתקרחות

תוספות אלה נשזרות בטכניקה ייחודית שמטרתה להעניק כיסוי לאזורים ספציפיים בראש כמו למשל, החלק העליון והקדמי של הקרקפת, ממנו סובלות נשים רבות.

השערות נשזרות בעבודת יד על גבי רשת המדמה קרקפת, שתשתלב במדויק עם השיער הטבעי שלך ותעניק נוחות מירבית ומראה כללי אחיד.

 

השיער הטבעי שמשמש בהכנת התוספות מגיע בסוגים, צבעים ואורכים שונים, כך שהפאנית המוסמכת שלנו, תוכל לבצע התאמה מושלמת עבור כל לקוחה ולקוחה.

מראה טבעי זה, מאפשר לכל אחת להנות ממענה מתאים שישתלב באורח חייה בצורה מיטבית ולאורך זמן.

תהליך ההתאמה של תוספת השיער מתבצע על ידי אשת מקצוע מנוסה ומתחיל במדידת גודל התוספת הנחוצה, בהתאם לרצון הלקוחה, לצרכיה ולשגרת יומה.

את התוספת אנחנו מתאימים בהתייחס לסוג השיער – חלק, מתולתל או גלי, צבע השיער, וכמובן, גם אורכו. לאחר בחירת פרמטרים אלו, מותאמת התספורת, ליצירת מראה טבעי ואחיד יותר.

תוספות להארכה ומילוי השיער

תוספת הארכה זאת תעניק מענה לאלה מכן המעוניינות להתהדר בשיער ארוך, בריא ושופע.

אם את בעלת שיער דליל  או באם את סובלת מנשירה מסיבות כאלה ואחרות, תוספות להארכת שיער הן פתרון האסתטי והנכון עבורך.

תוספות שיער אלה נשזרות בטכניקות ייחודיות שאינן פוגעות בשיער הקיים ואינן מפריעות לצמיחה הטבעית ולשיקום הטבעי של השיער המקורי שלך.

עם ההתאמה הנכונה של הפאנית המוסמכת שלנו, הן ישולבו בשערך בצורה טבעית ויעניקו מראה כולל ואחיד. 

חיבור התוספת לשיער ראשך

חיבור התוספת יבטיח שהשיער ישב על ראשך בצורה מדויקת ויציבה.

קיימים מספר רב של סוגי חיבורים, ולאחר תהליך האבחון והתאמה, אנו נבחר בדרך המתאימה ביותר עבורך, כך ששיערך הטבעי והצמיחה החדשה לא יפגעו, תוך התייחסות למראה האסתטי הכולל שיתקבל.

תהליך ההתאמה של כל תוספות השיער מתבצע תוך דגש על מראה טבעי לחלוטין ותחושה טבעית.

כל תוספות השיער שלנו מגיעות בקבוצות דקות של שורות שיער ומשתלבות בשיער המקורי כך שתוכלי לאסוף ולפזר את השיער ללא שום מגבלה.  

מעוניינות ליהנות ממראה שיער מלא, עשיר ובריא יותר? 

נשמח להיפגש, לייעץ ולענות על כל השאלות.

הארכת שיער

חולמות על שיער ארוך ושופע? מתקשות להאריך את שיערכן ומחפשות פתרון שישווה לכן מראה מסוגנן ואלגנטי יותר לכבוד אירוע חשוב שייערך בקרוב? תוספות שיער הן פתרון מצוין עבור נשים רבות, מכל מגזר ובכל גיל. הארכת שיער נעשית על ידי מומחים בתחום וכוללת שימוש בתוספות איכותיות המשתלבות באופן טבעי עם השיער הקיים. אפשר לראות כיום שחקניות ידועות המשתמשות אף הן בתוספות שיער אלו, שאינן נראות כתוספות מלאכותיות ויוצרות מראה נהדר ומושקע. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב מאוד של תוספות, מתוך מבחר של גוונים שונים ועיצובים שונים.

תהליך בחירת הארכת השיער

1

נבחר את סוג השיער: חלק,גלי,מתולתל ומה שבינהם.

2

בחירת הצבע המדוייק שישתלב בצורה מושלמת עם שיערך הטבעי. ומשם נעבור לבחור את האורך וכמות השיער שתרצי.

3

מקבלים מחמאות!

פתרון מושלם לכל אחת

הארכת שיער היא הזדמנות ליהנות משיער מלא יותר ובעל מראה שופע ובריא. אתן לא מוכרחות להוציא על כך סכומי כסף גבוהים, אך במקביל, גם לא מוכרחות להתפשר על האיכות והמראה המתקבל. שימוש בתוספות שיער לצורך הארכתו לא חייב להיות פתרון קבוע ואפשר להיעזר בו כמענה זמני. בין אם מדובר באירוע חשוב בערב, כמו חתונה למשל, ובין אם בכל אירוע אחר, תוספת שיער היא פתרון לשימוש יומיומי, אם רוצים בכך, או פתרון זמני, חד פעמי. בעוד שתוספות קבועות עשויות לעתים לגרום נזק לשיער, ובמיוחד אם מדובר בתוספות המתחברות אל השיער הקיים באמצעות דבק או חרוזים, הארכת שיער כפתרון זמני יכולה להתאים לנשים רבות ומבלי לפגוע בשיער. הארכה זו נעשית בעזרת קליפסים מיוחדים, המחברים את תוספות השיער אל השיער הטבעי הקיים. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי בבית, לאחר שנרכשו תוספות השיער המתאימות.

מיקומם של הקליפסים בשיער משפיע על המראה המתקבל: אם בוחרים לשים אותם בחלקו התחתון של השיער, יתקבל שיער ארוך יותר. אם בוחרים לשים אותם בחלק העליון של הראש, יתקבל שיער קצר יותר. כל אחת יכולה לבחור את תוספת השיער המתאימה לה וליהנות מפתרון בהתאמה מלאה.

הזדמנות לשיער ארוך ושופע יותר

ציפי בנאי, המתמחה בעיצוב פאות וגם בהארכת שיער, מזמינה אתכן לבחור את תוספות השיער המתאימות לכן כדי ליהנות ממראה שיער שופע ומושקע יותר. מדובר בתוספות איכותיות מאוד, בגוונים שונים ובעיצובים שונים. לקבלת מידע נוסף, התקשרו לטלפון 072-3225033.

תפריט נגישות